Je potrava pre šteniatka, bez obilnín, ideálna pre vyváženú stravu, bohatú na proteíny a s nízkym obsahom uhl’ohydrátov.Predáva sa v podobe suchých extrudovaných granúl.Vyvážená potrava s vynikajúcou chuťou pre šteniatka všetkých rás. Odporúča sa pre vaše šteniatko, pretože mu dodáva všetky živiny potrebné na jeho vývin a rast.Ked’že neobsahuje uhl’ohydráty z obilnín, pomáha riešiť ťažkosti, ako napríklad neznášanlivosť obilnín a nadváhu.

Zloženie:

Sušený losos (19%), sušený jahňací proteín (18%), rybia múčka LT (15%), hráškový škrob, zemiakový škrob (7%), hrášok (7%), sušená jablčná dužina (6%), lososový olej, jahňací bielkovinový hydrolyzát, sušená .šo.šovica, rastlinná vláknina, hydrolyzované morské proteíny (krill), sušená hruška, kvasnice, sušená tekvica, sušený vaječný prášok (menej ako 1%), chlorid draselný, sušené mlieko (menej ako 1%). FORMULA PROVITAL:sušená mrkva (0,50%), sušená paradajka (0,50%), fazuľa (0,50 0/0),olivový olej (0,50%), dehydrovaný špenát, glukosamín HCL (1400 mg / kg.), sušené kvety nechtíka lekárskeho, sušené lucerny, sušené morské riasy, sušená brokolica, extrakt z pupavovych semien,extrakt z mäty piepornej, extrakt zo zeleného čaju, suseny harmanček (0,005%), výťažok z pomaranča, citrónový extrakt, hroznový extrakt,extrakt z uhorky, olej z boráku lekárskeho, extrakt čakanky bohatý na FOS, chondroitín ( 1000 mg / kg ), cesnakový extrakt,tymian,oregano, pestrec mariánsky, extrakt z juky, extrakt z rozmarínu, aloe vera extrakt, brusnice, paprika extrakt, L – karnitín, taurín, biotín extrakt, extrakt koreň sladkého drievka, kôrovce, FOS, MOS a probiotické zmesi.

Sposob podavania:

Podávajte suchú stravu podl’a tabul’ky na odporúčané denné dávky. Postarajte sa,aby pes mal vždy čerstvú studenú vodu. Uvedené množstvo je orientačné, preto bude následne potrebné jeho prispôsobenie energetickým potrebám zvieraťa.

 

Cena:

55 €

Skills Prémiové krmivo