Rozvoz okres Turčianske Teplice a Martin - každý štvrtok. Objednávky prijaté do stredy do 18:00 budú zaradené na rozvoz nasledujúci deň.

Stredné papagáje so slnečnicou Plus 10kg

Kód: KAMPOL-PAS-PLUS-10
Neohodnotené
Značka: Kampol
€14
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

-5% ZĽAVA
5% ZĽAVA
pre členov zväzu chovateľov

Podrobný popis

Obsahuje všetky potrebné živiny a jej unikátna receptúra, ktorá sa podobá ich prirodzenému prostrediu so semenami lúčnych tráv, ľaničníka, japonského prosa alebo slnečnice, je určená pre Korely, Alexandry, Papagáje bielobruché, senegalské, zelenolící, lori, rozely a iné stredné papagáje.

Zložky použité v tomto krmive majú dokonalú klíčivosť, a preto sú dokonalým základom pre spestrenie stravy a po procese klíčenia sú dodatočnou prírodnou zložkou potravy. Podávanie tohto plnohodnotného krmiva zaistí dokonalý vývoj vašich miláčikov, krásne perie, prirodzené farby a dlhé zdravie a život. Odporúčaná denná dávka pre jedného stredného papagája je približne 40 g krmiva.

Zloženie

Proso zlaté. Proso biele. Proso červené. Pšenica extra triedená. Svetlica farbiarska. Slnečnica pruhovaná Irriga. Cirok extra červený. Ovos hluchý lúpaný. Slnečnica biela kalibrovaná. Jačmenné vločky. Paddy ryža. Vitamínový doplnok. Piškótový múčnik. Pohánková krupica biela lámaná. Ľaničník. Ďatelina. Tryptofán. Konope.

Dodatočné parametre

Kategória: Papagáje
Hmotnosť: 10.3 kg
Veľkosť balenia: Stredné vrece (10 kg)
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz