Rozvoz okres Turčianske Teplice a Martin - každý štvrtok. Objednávky prijaté do stredy do 18:00 budú zaradené na rozvoz nasledujúci deň.

O nás

Radi by sme Vám povedali viac o e-shope Nakŕm ma. 

Obchod bol založený v roku 2020 tak, že si jeden mladý pár domácich chovateľov dal za cieľ vytvoriť platformu pre ostatných, či už známych alebo neznámych chovateľov a milovníkov zvierat, cez ktorú by mohli nakupovať krmivá, maškrtky, doplnky výživy a ostatné produkty pre svoje či už domáce alebo hospodárske zvieratká. 

Našim hlavným cieľom je našim zákazníkom zaistiť vysokú kvalitu produktov za rozumnú cenu, spolu so zabezpečením špičkových služieb. 

Snažíme sa tiež rôznymi spôsobmi priviesť k domácemu chovateľstvu aj iných, ba dokonca motivovať k tomuto krásnemu spôsobu života aj deti. Chceli by sme inšpirovať, čo najviac ľudí, aby sa aj s našou pomocou pridali k tomuto tradičnému spôsobu života, pretože len pri tom čo si sami vychováte máte istotu, že je kvalitné a neškodí Vášmu zdraviu. 

Či už chováte psi, mačky, hydinu, dobytok, ošípané alebo aj papagáje, či rybičky – Nakŕm ma ponúka kvalitné krmivo, kŕmne zmesi, liečivá a iné príslušenstvo pre všetky chovateľské oblasti. 

Vyberte si aj vy z našej širokej ponuky produktov, ktoré budú Vám a Vašim zvieratkám najlepšie chutiť. 

Naším veľkým plusom je, že sme flexibilný a v prípade, že niečo nenájdete v našej ponuke alebo preferujete aj iné služby ako ponúkame, neváhajte nás kontaktovať. Budeme sa snažiť vyhovieť Vašim požiadavkám v najväčšej možnej miere. 

A najlepšie správy nakoniec: 

  • Ak ste z okresu Turčianske Teplice a Martin – dovoz máte až domov zadarmo 
  • Pri objednávke kŕmnych zmesí pre hospodárske zvieratá s celkovou hmotnosťou nad 500 kg máte dopravu až domov zadarmo 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz