Rozvoz okres Turčianske Teplice a Martin - každý štvrtok. Objednávky prijaté do stredy do 18:00 budú zaradené na rozvoz nasledujúci deň.

Soľný líz mineralizovaný 10 kg

Kód: BOSKOP-SLM-10
Neohodnotené
Značka: Boskop
€10,40 –5 %
Dizajn bez názvu (1)
€10,40 –5 % €9,80
Dočasne vypredané

Lisovaný mineralizovyný soľný líz (soľ) pre všetky druhy zvierat, hlavnou zložkou je čistá kŕmna soľ.

Detailné informácie

-5% ZĽAVA
5% ZĽAVA
pre členov zväzu chovateľov

Podrobný popis

Lisovaný mineralizovaný soľný líz (soľ) pre všetky druhy zvierat, hlavnou zložkou je čistá kŕmna soľ.

Použitie:
Soľný líz (10 kg kocka) sa predkladá zvieratám najmä kvôli obsahu sodíka, ktorý reguluje krvný a osmotický tlak, pomáha udržiavať správne pH a zúčastňuje sa na hospodárení s vodou.

Minerálne látky sú dôležitým faktorom v látkovej premene a nezastupiteľnými stavebnými kameňmi tela zvieraťa. Na dosiahnutie dobrého zdravotného stavu a zodpovedajúcej úžitkovosti je nutné zabezpečiť ich dostatočný príjem vo využiteľnej forme. Jednou z metód je podávanie minerálnych a melasových lízov. Minerálne lízy využívajú ako hlavnú zložku kŕmnu soľ, ktorá buď samostatne, alebo v kombinácii s ďalšími makro a mikroprvkami zabezpečuje dotáciu potrebných minerálií.

Vďaka výrobnej technológii je kocka veľmi stabilná a príjem zvieratami je rovnomerný pre všetky druhy zvierat obsahuje čistú vákuovú soľ slúži na priebežný prísun soli v stajniach i na pastvinách, vďaka stále voľnému prístupu k lízu vedie k lepšej plodnosti a zvyšuje rozhodné výkonové schopnosti zvieraťa súčasne slúži na predchádzanie niektorých špecifických ochorení

Dodatočné parametre

Kategória: Ovce
Hmotnosť: 10.3 kg
Druh krmiva: Doplnky výživy
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz